Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Menuvam Nvidia 1060 6gb za poloven lap top

10 000 MKD

Shitet nga: Stevche 26 Mar 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Menuvam nvidia 1060 6gb za polovon lap top
Stevche
078360578
Në fillim