Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Logitech G403 Gaming Mouse (маус)

1 850 MKD

2 300 MKD

Shitet nga: Даниел 06 Sht 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Маусот е во одлчина состојба и нема никаква мана. Користен е 1 година и сеуште има гаранција во анхоч.
Даниел
078 750 780
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione