Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Microprocesor Intel I5-4570 3.2 GHz 6MB cache

8 500 MKD

Shitet nga: Ѓоко 19 Maj 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Microprocessor Intel Core I5-4570, 3.2 GHz, 6MB cache,
Haswell, 4 cores, 22nm, Max Turbo Frequency 3.6GHz, socket 1150. koristen.

kontakt isklucivo po telefon 077 632906
Ѓоко
077 632906
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione