Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prodavam lcd monitor Samsung i kukjiste.

1 000 MKD

Shitet nga: Nikola Nikovski 14 Jan 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Porodavam LCD monitor Samsung SyncMaster 940n, 19". Monitorot e vo ispravna sostojba, odlicno socuvan, bez grebanici i mrtvi pikseli.
So monitorot ide kabel za napojuvanje i VGA kabel.
Cena: 1500 mkd.
---------------------------------------------------------
Prodavam kukiste so dva DVD rezaci i Windows 7 OS.
Konfiguracija:
-maticna FOXCONN
- CPU Intel Pentirum 2.8ghz 2 core 2mb cache
-HDD 80GB
-RAM 2GB
-Graficka GeForce 8500GT 1024mb DDR2
-Napojuvanje Deluxe 420W
So kompjuterot e vo ispravna sostojba, so nego ide kabel za napojuvanje.
Cena: 1000 mkd
Nikola Nikovski
075 400 364
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione