Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sapphire RADEON HD 7850- 2 GB

4 000 MKD

Shitet nga: Ivan 18 Pri 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Користена работи нормално
Ivan
Në fillim