Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Tastatura Razer BlackWidow Chroma Tournament

4 900 MKD

Shitet nga: Georgi Filipovski Dje 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Tastatura Gejmerska - Razer BlackWidow Chroma Tournament Edition Gaming Keyboard. Malku Koristena, kupena od Anhoch, so garancija. Se na nea funkcionira perfektno, se prodava poradi promena na firma, od Razer na Logitech.
Original cena 11.900 den.
Georgi Filipovski
071231360
Në fillim