Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Monitor PHILIPS 243V 23"

6 000 MKD

Shitet nga: Pavel Dje 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam monitor PHILIPS 243V 23" kako nov koristen 7 meseci.
Leaflet
Në fillim