Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TP-LINK

0 MKD

Shitet nga: Svetlana 21 Gush 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
2 wireless USB adapteri.
Koristeni.
Edniot e 54 Mbps, drugiot 150Mbps.Cena po dogovor.
Svetlana
070255601
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione