Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kompjuteri so Monitori i3 i5 i7

12 990 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: SWISSHOP Dje 08:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
SWISSHOP
Kompjuteri Dell HP Fujitsu Lenovo i3 i5 i7 9 900 МКД
Kompjuteri gamer i5 i7 17 900 МКД
Kompjuteri gamer i5 i7 12 890 МКД
Kvalitetni laptopi HP Dell Lenovo 9 900 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
SWISSHOP е место каде што можете да најдете голем асортиман на користени компјутери, лаптопи и монитори во многу добра состојба и по навистина одлични цени. Сите производи се увезени од Швајцарија и ЕУ.

Заедно со продавницата работи и сервис за компјутери. Работиме со квалитетни и оригинални делови со евтина работна рака. Сите наши производи пред да бидат пуштени во продажба детално се испитуваат, тестираат и чистат (внатрешно и надворешно).
Даваме гаранција на хардвер од 6 - 12 месеци.
SWISSHOP
Продажба на употребувани компјутери, лаптопи,ресивери и делови за компјутери, разна аудио и видео опрема од врвни светски марки. Сите производи се увезени од Швајцарија. Сервис за компјутери аудио и видео опрема! Адреса: Невена Горгиева Дуња 13 Тел: 02 614 8119 секој работен ден од 10-17 часот и сабота од 10-15 часот.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Невена Горгиева Дуња 13 Tregoje në hartë
02 614 8119
http://www.swisshop.mk/

повеќе на линкот

SWISSHOP
02 614 8119
SWISSHOP
Kvalitetni laptopi HP Dell Lenovo 9 900 МКД
Kompjuteri Dell HP Fujitsu Lenovo i3 i5 i7 9 900 МКД
Kompjuteri gamer i5 i7 17 900 МКД
Kompjuteri gamer i5 i7 12 890 МКД
Në fillim