Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mini cd dvd DVD-R CD-R 1.4 2.8 4.7GB

Shpallja e kompanisë Shitet nga: EMI MEDIA Dje 13:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
TDK, VERBATIM, RIDATA, MAXELL, LS-MEDIA Mini DVD-R CD-R 1.4GB 2.8GB 4.7GB
MINI BOX
STANDAR BOX
DVD BOX
CD BOX
голем избор на цд и двд медиуми, кутии за цд, плико, транспарентни опаковки, диги треј, аудио и видео касети
a large selection of cd and dvd media, CD boxes, envelopes, transparent packs, DVDs, audio and video cassettes, transparent sleeves
një përzgjedhje e madhe e mediave cd dhe dvd, kuti CD, zarfa, pako transparente, DVD, kaseta audio dhe video, sleeves transparente

EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Vizitoni faqen e biznesit tonë
NARODEN FRONT 23 /5-2 Tregoje në hartë
+38970219309
EMI MEDIA
Stalaza raft polica shelf raft 1 200 MKD
Stolici fotelji armchairs  kolltuqe karrige 600 MKD
Inox oprema vitrini sadoper lavabo vitrinë lavaman -
Svadbi svecensti balerini muzicko show -
Në fillim