Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Monitor LG i Graficka karta Nvidia GeForce

1 500 MKD

Shitet nga: Benjamin 29 Qer 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava Monitor Lg Flatron wide i Graficka karta Nvidia GeForce GT 710
Benjamin
070760565
Leaflet
Në fillim