Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PSU 750W Deepcool DQ750ST 80Plus Gold Black

4 500 MKD

Shitet nga: Xhevat 18 Shk 05:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
PSU 750W Deepcool DQ750ST 80Plus Gold Black

1 god e koristen super sostojba e uste ima garancia 1 god.

za po veke info : 071-610-655

CPU Pentium G4400 Dual Core 3.3GHz LGA 1151 3MB BOX - 30euro
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione