Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

8 gb RAM 2x4 DDR3 G.Skill

49 MKD

Shitet nga: Erijon Is'trefi 29 Nën 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Strugë
8 gb RAM (2x4)G.Skill RIPAWS
DDR3 PC3-12800 Dual channel kit 2x4GB; 1600MHz
Erijon Is'trefi
070957371
Leaflet
Në fillim