Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Radio stanici VHF 300 VHF 350 VHF 900 VHF 040

0 EUR

Shitet nga: Nikola 15 Shk 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Се продаваат Радио станици VHF 300, VHF 350, VHF 900, VHF 040 и комплет антени за такси компанија и фиксни телефони
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione