Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Profesionalen Servis so orginalni delovi

Shitet nga: Mobi&Copy 05 Korr 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Mobi&Copy-OHRID & Mobi&Copy-STRUGA Profesionalen Servis so orginalni delovi -Masinsko promena na stakla za mob... -Dekodiranje... -Softver... -Hardwer... -Odkup na mobilni telefoni... -Zamena staro za novo... -Galanterija...
Mobi&Copy е основана во 2006 година. Од самиот почеток се занимава со обезбедување на услуги од сверата на електрониката, телекомуникациите, мобилните преносни уреди како и сервис и продажба на резервни делови и галантерија за истите.
Нашата понуда е секогаш актуелна, сите продукти се со проверен квалитет и секогаш го нудиме само најдоброто.
Ние постојано се развиваме и ги следиме технолошките иновации и трендови во сите свери на електрониката, информатичка технологија и телекомуникациите.
Mobi&Copy
046262121
Leaflet
Në fillim