Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Xiaomi Redmi 4 Display

50 EUR

Shitet nga: Xiaomi 18 Shk 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sosema nov ekran-Display za Xiaomi Redmi 4 Pro 5.0inch.
Go kupiv po greska pa go prodavam .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione