Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Frizider za oddeluvanje staklo od ekrani

1 800 EUR

Shitet nga: Иван Dje 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава машина за одделување на екрани со замрзнување до -175 степени - TBK 578 погодна за сервисирање на најновите AMOLED и OLED екрани
https://bit.ly/2MZAo6w

Се продава и TBK 768 машина за ламинирање
https://bit.ly/2OXdX4s

И двете машини се во беспрекорна состојба, користени се само 6 месеци и немаат никакви дефекти и проблеми.
Иван
078408958
Leaflet
Në fillim