Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ekrani za Samsung Original Mobil Elektronik

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК 27 Sht 10:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
www.mobilelektronik.com.mk
Екрани за Samsung-Original
LCD for Samsung-Original
Време на монтажа 60 минути...
Changing time 60 Minutes....
Payment methods Visa, MaterCard , Invoice, Cash
Можност за плакање Visa, MaterCard/Фактура /Готовина
MOBIL ELEKTRONIK - 02/3073200 075/554400
МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК
СЕРВИС ЗА СИТЕ ВИДОВИ МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ 21 ГОДИНИ ДОВЕРБА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 59/2 Tregoje në hartë
023073200
https://www.mobilelektronik.com.mk
МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК
023073200
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione