Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

INSTALIRAME GPS NAVIGACIA ZA SITE MOBILNI TELEFONI

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ds 10 Shk 13:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
INSTALIRAME GPS NAVIGACIJA ZA SITE MOBILNI TELEFONI SO ANDROID SYSTEM

-GPS NAVIGACIJA IGO MY WAY ZA EVROPA I CEL SVET SO NAJNOVI MAPI SO HRVATSKI JAZIK I SRPSKI SO LICENCA.

-INSTALIRANJE RADAR NA VASIOT MOBILEN TELEFON

POTREBNO E TELEFONOT DA IMA GPS I ANDROID SISTEM

TEL:070/965-995,078/202-985
ds
SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI -SERVISIRANJE -ODRZUVANJE -INSTALACIJA NA WINDOWS SO PROGRAMI -MREZNO POVRZUVANJE -DELOVI I MONTAZA I DR.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
070730370
ds
Leaflet
Në fillim