Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Navigacija za mobilnii MOBIL ELEKTRONIK

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК 21 Qer 15:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
www.mobilelektronik.com.mk
Instaliranje na navigacija na vasite mobilni telefoni ili gps uredi ,Android, Symbian, Windows,apple!
za mobilen e 300 denari
za iPhone e 500 denari
za tablet e 500 denariso
za gps ured e 500 denari

Poveke informacii vo MOBIL ELEKTRONIK
FACEBOOK:www.facebook.com/DbnMobilElektronik
tel: 02 30 73 200
075 55 44 00
rabotno vreme od 09 do 20h
sabota od 10 do 16h
DBN MOBIL ELEKTRONIK lokacija bulevar partizanski odredi-59/2, Karpos-1 vo zgradata kaj PROSPERA, na mestoto na poranesen MAL ODMOR, videte na mapata

VO CENATA E VKLUCEN DDV
МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК
СЕРВИС ЗА СИТЕ ВИДОВИ МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ 22 ГОДИНИ ДОВЕРБА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 59/2 Tregoje në hartë
023073200
https://www.mobilelektronik.com.mk
МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК
023073200
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione