Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Форматирање, сервис и одржување на компјутери и ИТ

1 MKD

Shitet nga: Stefan 04 Tet 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Koçan
Форматирање, сервис и одржување на компјутери и ИТ опрема.
Инсталирање на оперативни системи;
Сервис и замена на расипани делови;
Сервис и формат на таблети и телефони;
Инсталација и монтажа на ТВ уреди со држачи.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione