Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vrsam formatiranje i odrzuvanje na Kompjuteri

100 MKD

Shitet nga: Stefan 01 Sht 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Instalacija, servisiranje i odrzuvanje na kompjuteri na profesionalno nivo.

-Istotaka Vrsam i instalacijan na Anti-Virusi, Driveri i programi.

-Cistenje od virusi i se sto mu e potrebno na vasiot kompjuter ili laptop.

-Instalacija na laptopi koi nemaat operativen sistem ili imaat Ubuntu(linux) so Windows

-Nadogradba na vasiot kompjuter star ili nov so novi ili polovni delovi.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione