Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Formatiranje i popravka na kompjuteri IPTV

0 MKD

Shitet nga: Сунај 08 Dhj 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Nudam formatiranje, nabavka - sklopuvanje na konfiguracija, popravka do stravce na site vidovi kompjuteri i laptopi (Acer, Lenovo, IBM, Asus, HP, Toshiba, i dr). Pokraj toa, nudam i cistenje od virusi, instalacija na programi, sovetuvanje i slicno. Instaliram softver i na dreambox ili opticum, sreduvam IPTV i instalacija na android box-ovi. Doagjam na lice mesto ili po dogovor. Garantirani najniski ceni. Javete se na 070/313-089 ili na 075/541-441. Dostapen 24/7.
Сунај
070/313-089
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione