Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SIGUREN I PROFESIONALEN IT SERVIS SASO

400 MKD

Shitet nga: saso 19 Mar 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
NSTALIRANJE WINDOWS XP,VISTA,7 i 8,8.1 i 10 na novi Laptopi i Desktop koi se bez operativen sistem Voedno i Preinstaliranje na vasite sistemi cistenje Virusi Instalacija na Programi po zelba INSTALIRANJE OFFICE NERO10,PHOTOSHOP,AUTOCAD2012,2013,2014,2015,AUTODESK,ARHICHAD,COREL-DRAW,ILUSTRATOR,PREMIERE,ADOBE-RIDER,POVERDVD,SKYPE,MOZILA Podesuvanje i instalacija na RUTER I WI FI mreza SERVIS NA LAPTOP I DESKTOP PC PROMENA NA HARD DISKOVI MEMORIJA NADGRADBA ITN.DOAGAM I NA POVIK PO DOGOVOR .JAVETE SE 24/7 ZA BILO KAKOV PROBLEM .VOEDNO I VRAKAME PODATOCI OD IZBRISANI HARD DISKOVI KARTICKI ITN . ----------IT MANAGER ----- SASO
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione