Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Formatiranje na kompjuteri instalacija na Windows i Office

500 MKD

Shitet nga: Team Fix 20 Jan 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Вршиме инсталација и реинсталација на лиценцирани Windows OS и Microsoft Office

• Инсталација на Windows OS + LibreOffice - 500 ден.
• Инсталација на Windows OS + Microsoft Office - 800 ден.
• Инсталација на Windows OS + MS Office + ( програми по Ваш избор ) - 1.000 ден.
• Комплетна инсталација на Windows OS + Microsoft Office и темелно чистење од прашина на компјутерски компоненти + промена на термална паста на процесор - 1.500 ден.

Вашиот стар компјутер или лаптоп работи бавно и не ги поддржува поновите верзии на Windows OS?
• Продолжете го векот на стариот компјутер со Zorin OS ( Linux оперативен систем ) + LibreOffice - 300 ден.

Хардверски услуги и дијагностика:
• Дијагностика на дефекти на хардверски компоненти
• Промена на напојување ( PSU ) на десктоп компјутери
• Промена на кулер на процесор ( CPU Cooler ) на десктоп компјутери
• Промена на тврди дискови ( Hard Drive ) на десктоп или лаптоп компјутери ( NVMe, SSD и HDD )

* Инсталацијата и дијагностиката ја извршуваат Microsoft System Administrators
* Гаранција за инсталации/услуги: 6 месеци
* Гаранција на хардверски компоненти: 1-3 години ( во зависност од фабричката гаранција на производителот )

-Team Fix
079375012
team_fix@outlook.com
Team Fix
 
079375012


WhatsApp:
079375012
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione