Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Servis i odrzuvanje na kompjuteri IT Servis

0 MKD

Shitet nga: iT-Servis 04 Shk 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Dozvolete da se pogrizime za Vasite kompjuterski sistemi!

• Instalacija i odrzuvanje na site vidovi operativni sistemi;

• Redovno odrzuvanje / vnatresno otvaranje, cistenje i podmackuvanje;

• Servisiranje na hardver i softver;

• Instalacija na programi;

• Vrakanje na izbrisani podatoci;

• Konfiguracija na site vidovi internet mrezi;

• Cistenje na virusi;

• Instalacija i nadgradba na hardver;

• Obuka i dalecinska (remote) podrska;

IT- Servis

Povelete, Naseto 11 godisno iskustvo i golema referentna lista neka Vi bide garancija deka Vasiot problem so opremata ќe bide otstranet kvalitetno, efikasno i vo najkratok mozen rok.

Kontakt
Mob: 076 504 441
E-mail: [email protected]
iT-Servis
076504441
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione