Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

WINDOWS XP 7 8 10 WORD EXCEL PHOTOSHOP AUTOCAD

0 MKD

Shitet nga: Pc Servis Miki 24 Dhj 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI
TEL:078/202-985,070/965-995

ZA SEKOJA INTERVENCIJA SLEDI GARANCIJA
DOAGAM NA POVIK

-SERVISIRANJE I ODRZUVANJE KOMPJUTERI I LAPTOPI PO DOGOVOR.

-INSTALIRANJE WINDOWS XP,VISTA,7 i 8 i NOVIOT 10ka SO DOZIVOTNA LICENCA

-INSTALIRANJE WINDOWS NA LAPTOPI KOI NEMAT CD-ROM I KOMPJUTERI KOI NEMAT CD-ROM

-INSTALIRANJE LICENCIRAN ANTI-VIRUS

-INSTALIRANJE ORIGINALNI DRAJVERI ZA VASIOT KOMPJUTER?

-BRISENJE VIRUSI

-INSTALIRANJE OFFICE 2003/2007/2010,2013,NERO10,PHOTOSHOP,AUTOCAD2012,2013,2014,2015,AUTODESK,ARHICHAD,COREL-DRAW,ILUSTRATOR,PREMIERE,ADOBE-RIDER,POVERDVD,SKYPE,MOZILA I DR.

-INSTALIRANJE PROGRAMI I IGRI PO ZELBA

-MREZNO POVRZUVANJE

-INSTALIRANJE RUTER (BEZICEN INTERNET WIFI)

-VI SE GASI ILI VI SE RESTARTIRA KOMPJUTEROT?

-NE VI POKAZUVA SLIKA KOMPJUTEROT?

-RASPOLAGAME SO GOLEM IZBOR DELOVI:
-EKRANI ZA LAPTOPI,MATICNI PLOCI,PROCESORI,GRAFICKI,RAM-MEMORIJI,HARD-DISKOVI,NAPOJUVANJA ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI. I DR.

-PRODAZBA NA DISPLEJI ZA LAPTOPI I MONTAZA.
-PRODAZBA NA TASTATURI ZA LAPTOPI SO MONTAZA,

-PRODAZBA NA BATERII I POLNACI ZA
LAPTOPI I DR.

-NOVO INSTALIRANJE GPS NAVIGACIJA NA VASIOT MOBILEN TELEFON,TABLET I GPS URED SO ANDROID SISTEM IGO NAVIGACIJA SO NAJNOVI MAPI 2015godina, SO SRPSKI JAZIK I DR.

-INSTALIRANJE RADAR ZA VASIOT MOBILEN


-PROVERETE I UVERETE SE DEKA SME NAJDOBRI

TEL:070/965-995 078/202-985
Pc Servis Miki
078202985
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione