Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fuchikura

Shitet nga: Nexhat 19 Qer 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
Aparat za spojanje na optik kabli.
Në fillim