Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fax Panasonic KX-FТ21

1 800 MKD

Shitet nga: Марија 21 Gush 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Faks Panasonic KX-F130BX so speakerfone, malku koristen, solidno socuvan
Марија
075458900
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione