Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Telefonska centrala Siemens

390 EUR

550 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ВСК ГРУП ДОО СКОПЈЕ 18 Pri 11:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Telefonska centrala simens vo odlicna sostojba so 9 aparati (slusalki)
ВСК ГРУП ДОО СКОПЈЕ
ПРОДАЖБА НА АКУМУЛАТОРИ ЗА СИТЕ ВОЗИЛА, АКУМУЛАТОРИ ЗА МОТОРИ, БЕСПЛАТНА МОНТАЖА, ДОСТАВА, ОТКУП НА СТАРИ АКУМУЛАТОРИ,
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ул. Коста Новакович бр.7 лок 6 Tregoje në hartë
022400878
https://www.e-akumulatori.mk
ВСК ГРУП ДОО СКОПЈЕ
022400878
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione