Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Telefonska centrala Panasonic 616 EASA-PHONE

5 000 MKD

Shitet nga: Marija 21 Gush 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Telefonska centrala Panasonic 616 EASA-PHONE vo odlicna sostojba so 5 aparati
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione