Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BlackView 6 giga kupen vo Anhoch

5 500 MKD

Shitet nga: Martin 11 Dhj 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodavam Blackview 6giga memorija 12 megapixel kamera kupen vo anhoch ima garancija uste 1 godina i 4 meseci komplet so kutija,polnac,slusalki..
Moze i zamena
Leaflet
Në fillim