Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MOBELIX NAJNOVO GOOGLE PIXEL 2

699 EUR

849 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: edo 28 Nën 13:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
edo
 NOVI HTC ONE M7 SITE BOI MOBELIX 249 ЕУР
MOBELIX KORISTENI KAKO NOVI IPHONE 8 64 GB 519 ЕУР
MOBELIX iPHONE 8 RED 64GB 579 ЕУР
IPHONE 5C 8GB NEVERLOCK SITE BOI MOBELIX 320 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
poveke informacii na WWW.MOBELIX.COM.MK


Tel:022772272
Mob:070676777
Mob:072227222

Rabotno vreme od 10 do 20 casot
MOBELIX
Sproti ekonomskoto Boris Kidric

Servis za Mobilni Telefoni
------------------------------
edo
^^^Najgolem izbor na orginalni i kineski telefoni po najniski ceni^^^
Vizitoni faqen e biznesit tonë
sava kovacevic 14b lokal 3 Tregoje në hartë
2772272
http://www.pazar3.mk/Listing#id_location=0&id_category=0&q=mobelix&ad_type=9
Leaflet
edo
MOBELIX KORISTENI KAKO NOVI IPHONE 8 64 GB 519 ЕУР
MOBELIX IPHONE 128gb RED 679 ЕУР
MOBELIX LG L BELLO 159 ЕУР
MOBELIX NAJNOVO HTC EYE 399 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione