Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Huawei U8860

1 500 MKD

Shitet nga: Darko 28 Nën 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodavaat dva telefona Huawei u8600 i LG l3 e400 telefonite se odlicno socuvani informacii na 075 988 831 huawei cena 1500 d. lg 1200 d. mozna e zamena pozzz.
Leaflet
Në fillim