Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

HUAWEI HONOR 4X

8 000 MKD

Shitet nga: Никола 02 Sht 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
ПЕРФОРМАНСИ
Димензии - 152.9 x 77.2 x 8.7 mm
Екран - 5.5 inches, 720 x 1280 pixels
Софтвер - Android 4.4.2 (KitKat)/ 5.0 (Lollipop), planned upgrade to 6.0 (Marshmallow)
Процесор - HiSilicon Kirin 620
Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410
Octa-core 1.2 GHz Cortex-A53
Quad-core 1.2 GHz Cortex-A53
Внатрешна меморија - 8GB
Рам меморија - 2GB
Мемориска картичка - до 32GB
Камера - 13 MP, f/2.0, autofocus, LED flash
Предна камера - 5 MP
Батерија - 3000 mAh, non removable

Мобилниот телефон е користен 1 година и е во одлична состојба, без никакви оштетувања.
За повеќе информации, контактирајте ме на 078-313-648
Никола
078313648
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione