Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ONE PLUS 5 dual sim kako nov

10 000 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ 31 Maj 07:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Modeli
OnePlus
TELEFONOT E KAKO NOV,RABOTI NA SITE OPERATORI
@@@
PRODAZBA NA MOBILNI TELEFONI
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski Tregoje në hartë
076777770
@@@
SAMSUNG Galaxy S8+ 185 EUR
LG G2 MINI 165 EUR
IPHONE 6S  64GB NEVERLOCK NOVI NAJNISKA CENA 700 EUR
SAMSUNG BUDS PLUS SLUSALKI 85 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione