Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Xiaomi mi a2 lite

12 000 MKD

Shitet nga: Elizabeta 17 Nën 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
se prodava xiaomi mi a2 lite, nov samo ednas vklucen
Elizabeta
078446834
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione