Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

XIAOMI REDMI 9AT (24 месеци гаранција + Осигурување)

6 500 MKD

Shitet nga: Ивица Тасевски 24 Jan 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН - 6,5"
ЗАДНА КАМЕРА - 13MP
ПРЕДНА КАМЕРА - 5MP
ANDROID OS - 10.0
CPU - Octa-core
RAM - 2GB
МЕМОРИЈА- 32GB
БАТЕРИЈА - 5000 mAh
ГАРАНТЕН ПЕРИОД - 2 ГОДИНИ
ВКЛУЧЕНО ОСИГУРУВАЊЕ - 2 ГОДИНИ
Ивица Тасевски
070323959
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione