Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alcatel 1S 2021

6 000 MKD

Shitet nga: ivana 05 Maj 01:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Prodhuesi
Alcatel
Земен денес од А1, неотворена кутија - запачатена со нивна лепенка, со 2 години гаранција !!!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione