Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se prodava telefon Alcatel 1, 2020god

4 000 MKD

Shitet nga: Dragana 09 Dhj 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Prodhuesi
Alcatel
Nov, neotpakuvan telefon so garancija 2 godini
16gb memorija,
Dragana
078244868
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione