Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alcatel idol 2 mini S

1 600 MKD

Shitet nga: Robert 03 Shk 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Alcatel
Telefonot e star godina ipol skrsen e displejot tacot si radoti bes nikakov problem, i mikrofonot ne raboti
Leaflet
Në fillim