Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alcatel One Touch 2mini

5 000 MKD

Shitet nga: Martina 11 Dhj 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Prodhuesi
Alcatel
Prodavam One touch 2mini dobro socuvan so koj sleduvaat slusalki,polnjac,usb kabel i maska . Koristen e edna godina.
Mozhe zamena za Iphone 4s ili S. Galaxy S3 so moja doplata
Martina
077910248
Leaflet
Në fillim