Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alcatel Idol 2 S 4g zamena

5 000 MKD

Shitet nga: goran 04 Shk 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Alcatel
Modeli
Idol 2 S
Telefonot e kao nov malce koristen raboti na site operatori moze zamena za iphone 4
Leaflet
Në fillim