Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alcatel OneTouch Idol 3 (4.7)

8 000 MKD

Shitet nga: Todora 08 Dhj 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Alcatel
Modeli
Idol 3
Nov, dobro sochuvan i
gratis maska za telefonot
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione