Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alcatel Idol mini

4 500 MKD

Shitet nga: Natalija Nikolovska 08 Gush 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Prodhuesi
Alcatel
Se prodava Alcatel idol koristen 3 meseci so dve godisna garancija, dve SIM karticki, 5Mpxl, 8gb memoriska, Android 4.7
Natalija Nikolovska
075/591-338
Leaflet
Në fillim