Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alcatel One Touch MPop

2 500 MKD

Shitet nga: Beti 07 Gush 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Alcatel
Se prodava alcatel one touch m pop OT-5020.Telefonot e kupen od Vip i vo odlicna sostojba.Cenata ne e fiksna.
Leaflet
Në fillim