Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alcatel Pixi 3 (4.5)

2 000 MKD

Shitet nga: marjan 17 Pri 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Alcatel
alkatel pixi 3 4-5" komletno ispraven
Në fillim