Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alcatel Pixi 4

4 000 MKD

Shitet nga: Суза 10 Jan 02:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Prodhuesi
Alcatel
Продавам Alcatel Pixi 4, неупотребуван, нов од салон со гаранција, за само 4.000 денари.
Суза
078/251-876
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione