Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alcatel Pop C7

4 000 MKD

Shitet nga: xxx 04 Shk 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Prodhuesi
Alcatel
Modeli
Pop C7
So garancija 1 godina vo odlicna sostojba kako nov raboti na site mrezi
Leaflet
Në fillim