Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alcatel Pop C7

Shitet nga: Filip Atanasovski 18 Pri 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Alcatel
Modeli
Pop C7
se prodava mobilen telefon alcatel one touch pop c7 skroz ispraven so mala maana pri polnenje mnogu brzo se prazni i displejot e menjat 2pati i kapakot e skrsen no ima maska.
Filip Atanasovski
075422447
Në fillim